مجتمع فرهنگی، آموزشی، رفاهی فرهیختگان دانشگاه با بیش از 15 سال سابقه درخشان و کسب تجربه در زمینه‌ی اشتغال، مشاوره شغلی و کاریابی و نیز امور رفاهی، فرهنگی، هنری و آموزشی با مجوزهای مربوطه فعالیت می کند که یکی از اهداف خود را بر پایه شکوفایی اقتصاد جامعه به شیوه ای کاملاً منحصر به فرد ترسیم نموده، تا تمامی بخش های فعال در امور اقتصادی بتوانند با استفاده از سیستمی یکپارچه و هماهنگ امکانات خود را ارائه نموده و تمام اعضای محترم فرهیختگان دانشگاه و اقشار جامعه از این امکانات بهره مند گردند.


هدف مجتمع فرهنگی رفاهی فرهیختگان دانشگاه بر این است که با ارتباط و تعامل سازنده با تمامی اصناف و شرکت ها، امکانات خود را با تخفیف ویژه و تحت قرارداد با مجتمع در اختیار خانواده های اساتید و دانشجویان گرامی، ادارت و نهادهای دولتی و خصوصی، خانواده های شاهد و ایثارگر،  بازنشستگان محترم و خانواده های خدام حضرت رضا(ع) و زائرین و مجاورین آن حضرت قرار دهد.


خدمات مجتمع فرهنگی فرهیختگان دانشگاه به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمامی ایام هفته و به شرح ذیل  می باشد:

1. بلیت‌های تخفیف‌دار و ارزان قیمت کلیه‌ی پارک‌های آبی و استخر و سوناهای سطح شهر برای خانواده های اساتید و دانشجویان و خانواده های  شاهد و ایثارگر و خدام حضرت رضا(ع) تدارک دیده شده است که زائرین و مجاورین حضرت رضا(ع) نیز می‌توانند از این امکانات استفاده نمایند.

2. کوپن‌های تخفیف‌دار منحصربفردترین خدمت این وبسایت می باشد و تا به حال در هیچ وبسایت دیگری این خدمت انجام نشده است.
ویژگی کوپن های ما الکترونیکی بودن، و سهولت دسترسی به آن است که به صورت ایمیل و پیامک در اختیار شما قرار می گیرد. با ارائه کوپن‌های ما می توانید به 2 صورت چاپ شده و نمایش از روی تلفن همراه به فروشنده از امکانات تحت قرارداد با فروشنده برخوردار شوید و از درصد تخفیف توافق شده بر روی وبسایت بهره مند شوید.

این کوپن ها شامل تخفیف تمامی اصناف از جمله فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها، مجموعه‌ های فرهنگی ورزشی، مجموعه های رفاهی، تفریحی و گردشگری، خدمات و امکانات شرکت‌ها و ... می شود و در حال حاضر بدون هزینه  و یا حداقل هزینه می‌باشد که شما با تخفیف های جذاب و خدمات منصفانه از این امکانات بهره‌مند خواهید شد. در ضمن تمامی این اصناف توسط کارشناسان زبده و آموزش دیده بررسی شده و تحت قرارداد با مجتمع فرهنگی رفاهی فرهیختگان دانشگاه،  مشغول به ارائه خدمات به اعضای محترم ما می شوند.

کارفرمایان و صاحبان محترم مشاغل گوناگون، از شما دعوت می شود با مجتمع فرهیختگان دانشگاه تعاملی سازنده برقرار نمایید تا تمامی زائرین و مجاورین محترم از خدمات و محصولات شما عزیزان مطلع شده و  بهره‌مند گردند.

3. محصولات فرهنگی شامل محتواهای فرهنگی، آموزشی می باشد و در موسسه علمی فرهنگی آموزشی فرهیختگان دانشگاه (با مجوز وزارت آموزش و پرورش و وزارت ارشاد اسلامی) تهیه و تولید شده که به مرور کامل تر می شود و در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

تحویل بلیت ها همزمان با سفارش شما عزیزان از ساعت 8 صبح الی 8 شب توسط پیک های سریع مجتمع انجام میگیرد.

تحویل کوپن ها به صورت الکترونیکی 24 ساعته، شبانه روزی و 7 روز هفته و از طریق سیستم و آن لاین می باشد و نیازی به مراجعه و تحویل حضوری نمی باشد.
 پشتیبانی استقبال از امکانات فوق که شاهد تنوع بسیار زیاد و چشمگیر آن هستید ما را بر آن داشت تا به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته جهت پشتیبانی خدمات ارائه شده از کارشناسان زبده و آموزش دیده استفاده نماییم تا هر چه سریعتر و بهتر در خدمت شما اعضای محترم و فرهیخته باشیم.

تماس با ما: در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد و مشکلات بوجود آمده احتمالی با ما در تماس باشید.

ایمیل: support@tradefa.com
تماس: 38442750 (051)
آدرس: راهنمایی 19، مجتمع فرهنگی رفاهی فرهیختگان دانشگاهکلام پایانی از تمامی اصناف، شرکت ها، موسسات و کارخانجات برای ارائه خدمات و محصولات آنان دعوت به همکاری می نماییم و همچنین اعلام می نماییم مجتمع فرهنگی رفاهی فرهیختگان دانشگاه آماده عقد قرارداد با ادارات و نهادهای دولتی و خصوصی جهت ارائه خدمات ویژه تر به آنان می باشد.
همواره سعی ما بر این است، شما عزیزان را با امکانات و خدمات مجتمع فرهنگی رفاهی فرهیختگان دانشگاه آشنا سازیم و چرخ بحران زده اقتصادی کشور را هر چند ناچیز به حرکت درآوریم، باشد با یاری خداوند منان و همیاری شما خوبان به این مهم نائل شویم.

و من اللّه توفیق
مجتمع فرهنگی، رفاهی، آموزشی فرهیختگان دانشگاه