بررسی و سریع و آنی بازار

در هر زمانی می توانید به دنبال محصول مورد نیاز خود باشید و تخفیف های ما را به صورت لحظه ای رصد نموده و از امکانات ما بهره مند شوید.

کوپن‌های رایگان و الکترونیکی

کوپن‌های منحصر به فرد ما، شما را شگفت زده خواهد کرد!
قراردادهای ما با تمامی اصناف و فروشگاه‌ها و کارخانجات و موسسات و شرکت‌های معتبر می باشد و هرگز با استفاده از کوپن‌های ما پشیمان نخواهید شد.
با دریافت کوپن های ما از طریق وبسایت به شیوه ای بسیار آسان، از امکانات بی نظیر ما برخوردار می شوید.
ارائه کوپن های ما به 2 صورت چاپ شده و نمایش از روی تلفن همراه به فروشنده، از امکانات تحت قرارداد با ایشان برخوردار می‌شوید و از درصد تخفیف توافق شده بر روی وبسایت بهره مند خواهید شد.
 اعضا و همراهان عزیز، تنها یکبار مجاز به استفاده از کوپن دریافت شده می باشید و پس از مراجعه فروشنده آن را باطل خواهد نمود. در صورت تمایل به مراجعه بیشتربه فروشگاه یا مکان مورد نظر، می توانید از وبسایت تریدفا کوپن جدید دریافت نمایید.

خرید با تخفیف، پرداختی مطمئن

اعضای محترم و همراهان ارجمند مجتمع فرهنگی فرهیختگان دانشگاه، شما می توانید با اطمینان کامل از امکانات ما استفاده نموده و خرید و پرداختی مطمئن با کلیه کارت های عضو شتاب را داشته باشید.
در صورت بروز و مواجه شدن با هرگونه مشکل عملیات مالی و ارتباط برقرار نشدن با سرور و ... با پشتیبانی ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل بوجود آمده مرتفع گردد.

24 ساعته، 7 روز هفته 

شما می توانید از امکانات منحصر به فرد وبسایت ما به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته بهره مند شوید.
و در تمامی ساعات شبانه روز سفارش خود را ثبت نمایید، بلیت های ما در اسرع وقت تحویل شما شده و کوپن های ما به صورت آنی در اختیار شما قرار می گیرد.
امکانات فوق که شاهد تنوع بسیار زیاد و چشمگیر آن هستید ما را بر آن داشت که جهت پشتیبانی خدمات ارائه شده از کارشناسان زبده و آموزش دیده استفاده نماییم تا هر چه سریعتر و بهتر در خدمت شما اعضای محترم و فرهیخته باشیم.
کارشناسان خبره ما آمادگی دارند تا در صورت داشتن هرگونه سوال و بروز مشکلات احتمالی، شما را راهنمایی و مشکل بوجود آمده را سریعاً مرتفع نمایند.
ایمیل: support@tradefa.com
تماس: 38442750 (051)

ارسال به تمامی نقاط شهر

پیک های ما در اسرع وقت محصول و بلیت سفارش داده شده شما را با حداقل هزینه به دستتان می رسانند تا در وقت و هزینه هایتان صرفه‌جویی نمایید و خریدی بسیار راحت را تجربه کنید.
ضمناً کوپن ها نیازی به تحویل حضوری ندارند و به صورت سیستمی  وآن لاین به شما عزیزان ارائه می شوند.


آدرس: راهنمایی 19، مجتمع فرهنگی رفاهی فرهیختگان دانشگاه